• Mahmutbey Mahallesi Halkalı Cd. No: 124 Bağcılar / İstanbul
  • 0 212 513 29 75
  • 0 212 528 67 59
  • info@en-mak.com.tr

Kurumsal

Hakkımızda

Enmak Makine San.ve Tic.Ltd.Şti. olarak bizler müşterileri ile çözüm ortaklığı anlayışı ile Türkiye de su jeti teknolojisinde her geçen gün büyümekteyiz. Firmamız (300-2500 bar) yüksek basınçlı su jeti makinaları ve uzman kadrosu ile bir çok alanda başarı ile hizmet vermektedir.

Ayrıca firmamız Sahip olduğu üstün teknoloji ile dünya pazarında haklı bir yer edinmiş olan Falch (Almanya) marka 100-3000 barda değişen Su jeti makinalarının satış, servis, yedek parça temin ve lojistik destek konularında hizmetlerini vermekle birlikte, çeşitli marka su jeti makinası kullanan müşterilerine, güvenlik ekipmanları, nozul, döner başlık, hortum, tabanca ve nozul vb. tedariki yapmaktadır.

Su jeti teknolojisi özellikle çevreye zarar vermeden makul çözümler sunması ile her geçen gün daha fazla talep görmektedir.

Firmamız bu doğrultu da ileri teknolojiye sahip Dizel ve elektrik motoru ile çalışabilen sabit ve taşınabilir model su jetleri ve ekipman çeşitleri ile her türlü saha koşullarda kullanım kolaylığı yaratmakta olup, uygulama alanları olan; Endüstriyel temizlik uygulamaları,Tank iç ve dış yüzey, eşanjör, reaktör, kazan, boru hattı, filtre, zift, kondenser, iskele ve kalıp, metal ve beton yüzey temizlikleri, gemi raspa boya uygulaması, beton onarım çalışmaları, gaz tankları raspa boya uygulamaları, uygulamalarında kısa zamanda ideal yüzeylerin elde edilmesini sağlamaktadır. Bu çalışmaları yaparken firmamız, çalıştığı yerlerde güvenlik ve çevre anlayışı ön planda tutan kadrolu elemanları ile müşterilerine her daim güven vermektedir.

Firmamız Türkiye de kendi alanlarında önde gelen kuruluşlara çalışmalar yaparak kalitesini her geçen gün artırmaya devam etmektedir.

Firmamız arzu edildiğinde yapacağı tanıtım amaçlı çalışmadan ve konusu ile ilgili tüm bilgi birikimini sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaktır.